Sektörler

Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?
Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?

Tamamen hayalinizdeki tasarımı dijitale dönüştürüp websiteleri üretiyoruz. Sizin isteklerinize özgü sayfa tasarımlarını hazırlıyor, telefon, tablet ve arama motorları ile uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

Çiftlik İçin Hazır Web Sitesi

Bugün Çiftlik Sektörü hemen hemen her işte olduğu gibi, online etkinlik kazanmak ve gelişmek için kesinlikle modern bir web sitesine sahip olmak zorunda. Teknolojinin hızla gelişmesiyle, çiftlikler artık kendi web sitelerini geliştirebilmeyi mümkün kılıyor. Oluşturulacak site Çiftlik hayvancılığının her detayını yansıtacak kadar detaylı olmalıdır.

Hazır Web Sitesi Hizmetimiz, Çiftlik Sektöründe web tasarım ve geliştirme ile profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Uzman Sayısız ekibimiz ile, kapsamlı web sitesi tasarımları hazırlayarak uzun vadeyi değerlendirmenize yardımcı olmaktayız. Geliştirdiğimiz tüm ürünler, tarayıcı ve cihaz uyumlu olmakla beraber, sürekli entegre edebilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Tasarımlarımız çoklu dil, kredi kartı ödemeleri, kuponlar, vergi, kargo ve daha birçok özelliği desteklemektedir. Web sitelerimizin arka planda çalışan kod, kullanımı kolay özellikleri sayesinde kolayca yönetilebilir, veritabanı sistemleri ile senkronize edilerek mevcutya uygun hale getirilebilinir.

Web sitelerimizin arayüzleri, CMS yönetim sistemi ile güncel tutulabilir. Bu sistem, ürün/hizmet açıklamalarının, fotoğrafların, kategori ile etiketleme ve bağlantıların güncellenmesini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Mevcut özellikler, resepsiyon, kupon alma, sipariş izleme, müşteri iletişimi, arama ve diğer temel web işlemlerini desteklemektedir.

Gelişmiş özellikler arasında, daha geniş çaplı pazarlama stratejileri ve diğer bazı avantajlar da vardır. Siteniz, potansiyel müşterilere hedeflenmiş reklamlar ile sosyal medya paylaşım butonlarını destekleyebilir, ürünleriniz için kampanyalar düzenleyebilir, abonelik alımlarına izin vererek e-tablo hedgesi ve diğer pazarlama kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Peki Bizimle Çalışmak İçin Neden

Uzman ekibimiz odak noktamız olan çiftlik sektörüne mükemmel web tasarımları hazırlama üzerine kurulmuştur. Tasarımlarımız uzun vadede verimlilik ve çeşitliliği ön planda tutmaktadır. Güvenilirliğimiz, müşterilerimize verdiğimiz sunduğumuz tam destek üzerine kuruludur. Her zaman çalışmalarımızı en son teknolojik metotlar ile geliştirmeye odaklanmışızdır.

Geliştirdiğimiz tüm ürün ve hizmetlerin kalitesi sürekli olarak denetlenmektedir. Müşterilerimizin her zaman memnuniyeti ön plandadır.Web sitesi tasarımlarımızın kalitesine güvenebilirsiniz. Üstelik tüm modül ve ürünlerin satış sonrası desteği de mevcuttur. Böylelikle tasarım sürecini daha rahat, daha kolay ve daha pratik hale getirebilirsiniz hakkında gerekli bilgileri edinmiş Siniriz.