Sektörler

Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?
Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?

Tamamen hayalinizdeki tasarımı dijitale dönüştürüp websiteleri üretiyoruz. Sizin isteklerinize özgü sayfa tasarımlarını hazırlıyor, telefon, tablet ve arama motorları ile uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

Sunucudan Sahip Olmanıza Gerek Yok! Yat Hazır Web Sitesi

Artık küçük işletmeler için kendilerine özgü hazır web sitesini kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şimdi, yat sektörüne uygun bir hazır web sitesi, en fazla 5 dakika içinde kullanıma hazır durumda olacaktır. Tüm detayları-sunucu, tasarım veya programlama-size bırakmıyoruz. Bunun yerine, her şeyi sizin için önceden hazırladık.

Yat Hazır Web Siteleri, kurulumu kolay ve her zaman güncelliğini devam ettirebilecek. Sizin için özel olarak sunucuların ayarlanmasını, siteyi tasarlayıp programlamasını yapmaya gerek kalmadan, hazır web siteleri kolayca kullanılabilir. Hatta kendi metinlerinizi, resimlerinizi hatta reklamlarınızı da ekleyebilirsiniz. Web sayfanızın arka planda da sürekli güncellenen sezgisel bir arayüzü var

Tasarımda Kalite ve Rekabet Üstünlüğü

Hazır web sitelerimizi, modern mobil cihazlara ve diğer tüm cihazları düşünerek özel olarak tasarladık. W3C (World Wide Web Consortium) standartlarına ve PPRA (Performance Analysis Centre)’da yapılan kod testleri sonucunda onayladık. Bu sayfamızın kalitesi, global rekabette sizi öne çıkaracak.

Yat sektörüne özgü Hazır Web Sitelerimiz kullanıcılar tarafından basit kullanımlı ve anlaşılır hale getirildi. Kurulumu kolay ve her zaman güncelliğini koruyacak. Sunucuların ayarlanmasını, tasarım ve programlama yapmadan hazır web siteleri kullanabilirsiniz. Sayfanın arka planda da sürekli güncellenen sezgisel bir arayüzü var.

Küçük İşletmelere Özel Hizmetler

Bu Hazır Web Sitesi sadece küçük işletmelere yönelik olarak tasarlanmıştır. Güvenli, emniyetli ve işletmeye özel olarak özenle hazırlanmıştır. Admin paneli, neredeyse sıfırdan bir sayfanın başından sonuna, her aşamada kullanıcıları takip eder. Büyük firmaların anlayacağı ve kullanmaya alışacakları bir profesyonel deneyime sahip olurlar.

Aynı zamanda, kurulum ve sahiplik menüleriyle, kullanıcı kolayca sitede dolaşabilir. Uzman destek de mevcuttur. Anahtar kelime araştırması, SEO raporları, Google Analytics gibi gelişmiş özellikleri de kullanıcılara sunuyoruz.

Tüm bu özellikler sayesinde, Yat Hazır Web Sitesi oluşturmak, harika bir yol. Firmamız tarafından verilen profesyonel web tasarım hizmeti, size tüm ayrıntıları düşünmeyi, tekrar kontrol etmeyi ve kararlarınızın birincil hedeflerinizle uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Günümüzde çok sayıda web sitesi mevcuttur ve her gün sayıları artıyor. Bu nedenle, kiralama, satın alma ve kendinizin kurduğunuz web sitelerinin arasından sıyrılmaya başlamak için özgün yollar bulmanız gerekiyor. Yat Hazır Web Sitesi, piyasada ayırt edici bir tasarıma ve üstün bir deneyime sahip olmanızı sağlar.