Sektörler

Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?
Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?

Tamamen hayalinizdeki tasarımı dijitale dönüştürüp websiteleri üretiyoruz. Sizin isteklerinize özgü sayfa tasarımlarını hazırlıyor, telefon, tablet ve arama motorları ile uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

Özel Eğitim İçin Hazır Web Sitesi Hizmeti

Yeni özel eğitim kurumsalınız için güvenilir bir web sitesi sahibi olmak her şeyden önce gelir. Web siteniz bilgileri iletişim ve kullanıcı deneyimini üst seviyelere taşıyarak, ziyaretçilerinize hizmet verme imkanı sağlar. Özel eğitim sektöründe profesyonel bir web sitesi oluşturmak için size ekstra zaman ve sermaye gerektirmeyen hazır web sitesi hizmetlerimizi sunuyoruz.

Web sitenizin tasarımı ne kadar profesyonellerse, özel eğitim sektöründe pazarlaması da o kadar kolay olacaktır. Biz sizlere özel eğitime özgü arayüzüne sahip modern ve mobil cihazlarda iyi çalışan tasarımlar sunuyoruz. Sayfalarımız Google Analytics, SEO ve SMO dostu olarak optimize edilmiş olarak sunulmaktadır.

Hızlı ve Güvenli Özel Eğitim Web Sitesi

Hizmetimizi kullanarak, özel eğitim için saniyeler içinde en modern web sitelerini oluşturabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz özel eğitim platformu sayesinde basit ve hızlı bir şekilde istediğiniz tüm özellikleri etkinleştirebilirsiniz. E-ticaret özelliği, arama motoru optimizasyonu ve kullanıcılara e-posta raporları da dahil olmak üzere hizmetimizi evrensel olarak destekliyoruz.

Tüm web paketleri en güncel güvenlik standartlarını desteklerken, veritabanlarınızın güvenliğini de sağlamamızı sağlar. SSL (Secure Socket Layer) ile tüm sitelerimizin güvenliği teyit edilmiştir. İsterinki harici bir web hosting alanı isterseniz de bizim özel eğitim web hosting planımızdan yararlanın. Size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Web Sitenizi Özelleştirin

Ayrıca, özel eğitim web sitenizin görsellerini kontrol edebilir, metinleri düzenleyebilir ve tasarımını özelleştirebilirsiniz. Hizmetimiz web sayfalarınızın içeriğini düzenlemek veya yeni sayfalar eklemek konusunda yardımcı olacak arayüzler içerir. Toplu dosya yükleyicisi arka planda işlevsel yetenekleri tamamlamaya yardımcı olurken, özel eğitim için özel uygulamalar desteklemektedir.

Şimdi özel eğitime özgü web sitenizi hızlı ve güvenli hale getirmek için siz de Hazır Web Sitesi hizmetimizi deneyin!