B2B Çözümleri

B2B Çözümleri

Dünya uzun yıllardır sanayileşme üzerine büyük ve etkili adımlar atmaktadır ve her geçen gün de yeni adımlar atmaktadır.  Yaşadığımız dünya üretme ve tüketme sisyemine dayalı, iş kurmak, üretim yapmak, üretilen malzemeleri satmak, para kazanmak üzerine hayatımızın yol haritasını çizmekteyiz.

B2B Bayi Programı Nedir?

B2B Bayi Programı Nedir?

B2B programı'nın genel kullanımı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar olsada B2B programının kullanımını bunlarlla sınırlamamak gerek. Tablet, Android ve iOS cihazlar yardımıyla da kolaylıkla B2B programını internet olan her yerde dilediğiniz an ve yerde kullanabilirsiniz. B2B programları responsive yapısı ile her cihaza uyum sağlamaktadır.

B2B Bayi Yönetim Sistemleri

B2B Bayi Yönetim Sistemleri

B2B bayi programı "Business to Business" kelimelerinin kısaltmasıyla oluşmaktadır. Bütün şirketler ticari anlamda başarılı olmayı ister. Başarılı olmanın sırlarından biri de yalnız hareket etmekten vazgeçmektir.

B2B Sistemi Kurma

B2B Sistemi Kurma

B2B sistem Kurma bir diğer adıyla "Business to Business (B2B)" (İşten işe) toptan satış ve grup şirketler bünyesinde web tabanlı yazılım (sistem kurma) olarak da tanımlanabilmektedir.

B2B Nedir? Ne işe Yarar?

B2B Nedir? Ne işe Yarar?

Business To Business kısa adıyla "B2B" B2B bayi programı kelimelerinin kısaltmasından oluşur. Türkçe karşıtı ise "işten işe" anlamına gelerek işletmelerin kullanılması için yaratılan bir sistemdir.

İş Takip Programı

İş Takip Programı

İş takip programı ile organizasyonlarda belirli kişilere görev atanması yapılabilir. Gerisini iş takip programları otomatik takibe alır. Bu programın tek veri girişi en basit iştir, onu nasıl yapmak istediğinize bir karşılık veremez.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı

Müşteri takip programı, şirketinizde ya da firmanızda alışveriş  yapmış olan bütün kişileri kayıt altında tutarak, müşterilerinizi finansal anlamda takip edebilmenizi sağlayan bir perakende programdır.

Danışmanlık Web Site Tasarımı

Danışmanlık Web Site Tasarımı

Türkiye de bir çok danışmanlık firması mevcut ve o kadar ilgi gören bir sektörki firmalar aralarındaki rekabeti tamamen reklam yollarıyla müşterilerine ulaşma peşindeler. Reklam için google adwords, facebook reklamları, el ilanı gibi bir çok alternatif reklam çeşitlerinden yararlanmaktalar.

CRM Programı Nedir? Ne İşe Yarar?

CRM Programı Nedir? Ne İşe Yarar?

CRM, İngilizce ‘Customer Relationship Management’ kelimelerinin kısaltılmış hali olarak kullanılmaktadır, Türkçe olarak ise ‘Müşteri İlişkileri Yönetimi’ anlamına gelmektedir. Günümüzde pek çok işletme yaygın bir şekilde CRM programı kullanmaktadır.

Mockup Nedir? Mockup Nasıl Yapılır?

Mockup Nedir? Mockup Nasıl Yapılır?

Mockup (mock-up), katalog, kartvizit, ilan gibi işlerde kurumsal kimlik oluşturmaya ve uygulamaya, mobilden web sitelerine kadar tasarımların bir model veya maket aracılığı ile nasıl gözükeceğine önizleme olması amacı ile kullanılmakta.

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, belli kurum veya kişilerin hizmetlerini, ürünlerini, projelerini tanıtan, arama motorlarında erişilebilir web sitesi sağlar

Bursa web site tasarım hizmeti

Bursa web site tasarım hizmeti

Bursa web site tasarım hizmeti alabileceğiniz sayısız firma veya ajans bulunuyor. Artık günümüzde her dijital ortamda yer almaya başladığı için web sitelerine yoğun bir talep olduğunu söylemek mümkündür.

Profesyonel web tasarım Bursa firmaları

Profesyonel web tasarım Bursa firmaları

Profesyonel web tasarım Bursa firmaları arasında araştırma yaparken içeriğimize denk geldiyseniz artık en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Bursa ve diğer tüm illerde bu alanda hizmet veren sayısız firma bulunuyor.

Bursa yazılım şirketleri

Bursa yazılım şirketleri

Bursa yazılım şirketleri için birden fazla alternatif bulunuyor. Hem elektronik hem de bilgisayar tabanlı yazılım ihtiyacı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Bu da yazılım firmalarının talep karşılamak üzere sayılarının artmasına neden oluyor.

Bursa Web Sitesi Yapan Firmalar

Bursa Web Sitesi Yapan Firmalar

Bursa web sitesi yapan firmalar konusunda araştırma yaparak içeriğimize denk geldiyseniz en doğru adrese geldiğinizden artık emin olabilirsiniz. Bursa ilinde ve genel olarak sektörde birden fazla web tasarım hizmeti sunan firma bulunuyor.

Bursa Yazılım Firması

Bursa Yazılım Firması

Bursa yazılım firması konusunda araştırma yaparak içeriğimize denk geldiyseniz artık en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Yazılım bir uzmanlık alanı olduğu için nasıl bir firmadan hizmet almanız gerektiğine oldukça dikkat etmeniz gerekiyor.

Bursa Web Tasarım Hizmeti

Bursa Web Tasarım Hizmeti

Bursa web tasarım hizmeti konusunda araştırma yaparken içeriğimize denk geldiyseniz artık en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Web tasarım hizmeti hakkında merak edebileceğiniz tüm detayları sizler için kaleme aldık.