Sektörler

Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?
Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?

Tamamen hayalinizdeki tasarımı dijitale dönüştürüp websiteleri üretiyoruz. Sizin isteklerinize özgü sayfa tasarımlarını hazırlıyor, telefon, tablet ve arama motorları ile uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

Turizm Oteller İçin Hazır Web Sitesi

Turizm sektöründe çok sayıda seyahat acentası, otel vb. şirketler mevcuttur ve bu tür şirketlerin günümüzde önemi her geçen gün büyümektedir. Bu nedenle günümüzde şirket sahipleri kendi web sitesi oluşturma konusunda zorunluluklarını önemsiyor ve bu alanda hizmet satın alma talebinin artmasına bağlı olarak hem kaliteli hizmetler veren uygun maliyetli fiyatlı teklifler sunan firmalar hem de bu alandaki hizmetleri talep edenler arasında önemli bir iş alanı oluşuyor.

Bu nedenle, turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin web sitesi tasarımı konusunda dikkatli olmaları gerekmektedir. Çünkü modern internet ortamında en önemli iletişim aracı olan web sitelerinin müşteri kitlesini genişletmekte önemli bir rol oynayan turizm sektöründe yer alan web siteleri, ana sayfadan check-in'lere, rezervasyon sisteminden keşif tarifelerine kadar pek çok hizmeti kullanıcılarına sunabiliyor. Bu nedenle web sitesinin tasarımını bir profesyonel olarak planlamalı ve oluşturmalısınız.

Geniş Seçenekler ile Turizm Otel Web Sitesi Tasarımı Hizmeti Sunuyoruz

Firmamız kurumsal ve özel tüm turizm otel web sitesi tasarım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Bizimle çalışmanın avantajı, istediğiniz her türlü işlevsellik ve özellikleri kullanarak üst düzey web sitelerini düşük maliyetle ve kısa bir sürede sunabiliyor olmamızdır. Firmamız, en son teknolojileri ve web tekniklerini kullanan kapsamlı bir hazır web sitesi tasarım hizmeti sunmaktadır. Turizm otel web sitesi tasarımındaki özel özelliklerimizi aşağıdaki özellikler olarak gruplandırabiliriz:

  • Rezervasyon ve Kayıt Sistemi: Müşterilerin rezervasyon ve kayıt işlemlerini hızlı ve etkin hale getiren bu sistem herhangi bir check-in veya check-out sorunu yaşamadan kişisel bilgileri, konaklamaları ve diğer özel bilgileri saklamak için tasarlanmıştır.
  • Güncelleme Desteği: Web sayfalarınızın üzerindeki verilere kolayca erişim sağlayan ve site yenilikleri ile ilgili müşterilerinizi duyurmak için kullanabileceğiniz güncelleme desteği sunmaktayız.
  • Ödeme Sistemi: Web siteniz aracılığıyla online ödeme almak istiyorsanız, kullanıcılarınızın web sitesinize kolayca ödeme yapabilecekleri ve size doğrudan para aktarabilecekleri ödeme sistemini size sunmaktayız.
  • Müşteri İlişkileri: İşletmenizi pazarlamak ve müşteri sadakatini sağlamak için kullanabileceğiniz profesyonel müşteri ilişkileri hizmetlerimizi size sunmaktayız.

Müşterilerimizin çoğu başarılı işletmelerdir ve web siteleri için profesyonel ve yüksek kaliteli hizmet arıyorsa, tasarım alanında yetkinliğimizi kanıtlamaktan dolayı güvenli bir şekilde bize emanet edebilirler. Müşterilerimizin taleplerine göre hazırladığımız web sitelerinin kullanımı kolay olup, aynı zamanda modern ve şık tasarımlara sahip olmalarını sağlamak için çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Müşterilerimizin web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda gelmek için arama motoru optimizasyonu yapmakta ve büyük bir başarı sağlamaktadır.

Ticari amaçlarına özel olarak tasarladığımız web siteleri, şirketinizi ve markanızı temsil etmek için geçerli ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. Çevrimiçi rezervasyon sistemleri gibi özellikleri kişiselleştirilmiş bir web sitesinin işlevselliği performansını her zaman artırır. Bunun dışında, mesajlaşma ve yardım masası gibi özellikleri de kullanıma sunuyoruz. Talep ettiğiniz her türlü özelliği size en kısa sürede ve iyi bir hizmet sunmak için kullanmaktan memnuniyet duyacağız.

Güçlü Teknik Alt Yapı ve Güvenlik

Önemli olmayan sadece cazip tasarımlar değil. Firmanızın web sitesinin hareketli, güvenilir ve cazip bir görüntüsü olmalıdır. Bunu sağlayan teknik alt yapılarımız üst düzeydedir. Web sitesinin kullanım kolaylığı, web geliştirme araçlarının kullanımı ve uygun bir arama motoru optimizasyonu ile üst sıralarda listelenmesi garanti edilmektedir. Web sitemizin güvenliği de önemli bir konudur. Bu nedenle, çevrimiçi ödeme almak istiyorsanız, güvenilir bir PCI tarafsız sertifikası ve SSL çözümleri sunmaktayız. Web sitemizin güvenliğini sağlamak için çeşitli teknik önlemler alarak müşteri verilerinin güvenli bir şekilde saklanmasını ve korunmasını sağlıyoruz.

Firmamız, turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin web sitesi tasarım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Teknik alt yapının uygunluğu, arama motoru optimizasyonunun verimli olması ve özellikle de güvenlik önlemlerinin alınması, müşterilerin web tasarım konusunda profesyonel seçenekler sunmak için bir araya geldik. Böylece, müşterilerimize web siteleri için daha kaliteli hizmetler sunma konusunda güven veren bir platform sağlıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek ve üst düzey hizmet sunmak istiyoruz.