Yassmedya İnternet Teknolojileri

Yazılım, bilişim, tasarım ve internet teknolojileri ile ilgili 10 yılı aşkın mesleki deneyim ve verdiğimiz hizmetler sonucu kabaran portföyümüz ile kurumlara, kişilere veya markalara özel web tasarım, dijital pazarlama, SEO alanlarında profesyonel çözümler sunmaktayız.

Ekibimizin teknik yeterliliklerinin yanı sıra çözüm odaklı yaklaşması ile müşterilerimizin taleplerini büyük titizlikle karşılamaktayız. Sonuç olarak sizlere sunduğumuz çalışmalarımız ile sadece yapmış olmaktan ziyade, işimizde gösterdiğimiz özen ile %100 memnuniyet önceliğimizdir. Deneyimlerimizle her ne kadar müşteri memnuniyetini sağlamış olsak da güncel teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek, çeşitli eğitim ile sürekli kendini geliştirmektedir. SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

WEB TASARIM: Talepleriniz doğrultusunda fikirlerinizden ve isteklerinizden hareketle web tasarım şablonlarını oluşturuyoruz. Hazırlamış olduğumuz şablonları W3C standartlarını dikkate alarak, responsive (telefon ve tablet uyumlu) olarak kodluyoruz. Talebinizi oluştururken Google arama motorunun belirlediği kriterleri de dikkate alıyoruz.

E-TİCARET: % 100 yenilikçi anlayışımız ile responsive, SEO alt yapısını destekleyen, içinde birçok ödeme yöntemini bulunduran, gelişmiş arayüze sahip altyapımız ile sürekli gelişmekte olan e-ticaret sektöründe değerli müşterilerimize e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

DİJİTAL PAZARLAMA / SEO: Web sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) için çalışan ve organik trafiği ile ilgili tüm süreci ekibimiz ile birlikte büyük titizlikte yönetmekteyiz. Google’daki konumuzu iyileştirip, organik verilerde kalıcı olarak üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin de potansiyel müşteri kazanımı elde etmelerini sağlıyoruz.

369
10
35
745