QR Menüye mi İhtiyacınız Var?

Cafe, restoran, pastane ve oteller için temassız dijital qr menü sistemi
hemen bizimle iletişime geçin

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

QR Menü Nedir?

Hız Kesmeyen Siparişler

QR dijital menü sistemi bir diğer adıyla kare kod menü ile müşterilerinizin sağlığını korumayı, kolay ve hızlı bir biçimde sipariş verebilmelerini hedef alır. QR kod menünün artıları saymakla bitmez basit bir örnek verecek olursak; garson ve müşteri temasını en aza indirerek hem iş anlamında kolaylık hem de müşteri açısından olumlu yorumlar bırakabiliyor.

Sağlık Her Şeyden Önemlidir

Temassız menü kullanmak titiz müşterilerinizi oldukça memnun edecektir. Temassız menü kullanarak doğaya da oldukça fazla önem vermek/vermenizi istiyoruz. Eskimekte olan ve yırtılmış menü devri artık son buldu.

Markanız İçin Tasarımın Önemi

Yenilikçi ve iştah açıcı birden fazla tasarım ile dilediğiniz tasarımı seçip müşterilerinize sunabilirsiniz. Dijital menü oldukça kapsamlı ve isteğe göre değiştirilebilen güncel yazılımları kullanarak oluşturulan bir sistemdir. Marka kişileştirilebilirliği logonuzu, açıklamalarınızı, ürünlerinizi dilediğiniz yerden halihazırda kullandığınız cihaz veya cihazlar ile düzenleyebilir, yeni ürün ekleyebilir veya mevcut ürünleri silebilirsiniz.

Birden Fazla Dil Birden Fazla Müşteri

Birden çok dil seçeneği ve ödeme yöntemi ile de dünya çapındaki tüm müşterileriniz için anlaşılabilirlik açısından oldukça kolaylık sağlayarak, her müşterinizin memnun ayrılmasına olanak sağlar. Sağ üsten seçilen dil seçeneği Admin menüsünden değiştirilerek dil çeşitliliğini artırmak mümkün.


Bir Çok Cihaz İle Uyumlu Çalışma

QR menü okutmak veya bir diğer adıyla kare kod menü okutmak için son model bir cihaza ihtiyaç duymazsınız, iOS ve Android uyumluluğu ile dilediğiniz cihazda dijital menüye ulaşabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Temassız menü okutma ile tekrardan sağlık açısından ve doğaya katkısının büyük etkisi olduğunu belirtmekte fayda var.

QR Menü Okutmak Oldukça Basit

QR kod menü okuturken dikkat edilmesi gereken pek fazla unsur yoktur. Kameranıza karekod restoran menüyü gösterip okutarak, yansıtılan linke tıklayarak dijital menüye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Menüler arasında geçiş yapabilir, istediğiniz bölümleri kaldırıp ve yeni kategoriler ekleyebilirsiniz.

Müşteri Yorumunun Önemi

Menünün alt kısmında bulunan "Görüş ve Önerilerinizi Belirtin" seçeneği ile müşteri yorumlarını dikkate alarak, menüde ve restoranınızda çeşitli iyileştirmeler uygulayabilirsiniz.

"WiFi Şifresi Alabilir Miyim?"

restoranınızda bulunan WiFi şifresinizi müşterileriniz ile paylaşmak isterseniz, konuşmanıza gerek yok. WiFi şifresi isteyen müşterileriniz için de menünün alt kımsında bulunan "WiFi Şifresi" kısmında veya menünün üst kısmında bulunan WiFi işareti ile WiFi şifrenizi müşterilere verebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

QR Menünün Avantajları Nelerdir?

QR menünün birden çok avantajı vardır. Sağlıktan tutun doğaya olan büyük etkisinden, eskiyen ve yırtılan fiziksel menü maliyetlerine, sürekli olarak değiştirilebilen hoş tasarımlar ve bunlar gibi saymakla bitmeyen birçok avantajı vardır. Müşteri ve garson ilişkisini en aza indirerek hava yolu ile bulaşabilecek hastalık davetiyelerini reddederek, hem müşteri sağlığını hem de garson sağlığını etkilemeden sipariş vermeyi sağlar. Fiziksel menülerden vazgeçerek binlerce ağaç kesilmesinin önüne geçebilirsiniz.

Güncel tutulmak için sürekli değiştirilen fiziksel menüler ile binlerce ağaç kesildiğini unutmayın. Dijital menüler ile tek tıkla değiştirdiğiniz menüler anında yansıtılır ve kullanıma sunulur. İsteğe göre tasarım, renk seçimi, ile markanıza yakışacak bir menü oluşturmak mümkündür. Menü oluştururken zorlanırsanız 7/24 destek alabileceğiniz bir ekibimiz de mevcut.


QR Menü Nasıl Çalışır?

QR menünün çalışma mantığı, akıllı cihazlar (iOS ve Android) ile kare kod okuyucu uygulamaları veyahut akıllı cihazlarda halihazırda bulunan kare kod okuyucuları ile fiziksel olarak karşınızda gözüken QR kodları okutmak. Yönlendirilen dijital menüden müşterileriniz seçim yapabilir, görüş ve önerilerini belirtebilir. Belirtilen görüş ve önerilere göre de çeşitli bir takım iyileştirmeler yapmak da sizlerin elinde. Müşteri memnuniyeti açısından da QR menüler oldukça yararlı olduğunu belirtmek isterim.

QR Menü Fiyatlandırma

QR menü fiyatlandırması günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Kullanılan yazılım ve alınan pakete göre belirlenen fiyat müşteri ile anlaşılma sağlanarak belirlenmektedir. Güncel ve yedekli tutulan sistemimiz, gerekli güncellemeler ile güvenilir ve hata payı olmadan kullanıcıya sunulmaktadır. Ayrıca 7/24 kesintisiz destek alabileceğiniz ekibimiz de mevcut. Detaylı fiyat bilgisi almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Size Özel QR Menü Web Tasarım E-Ticaret Özel Yazılım Hizmeti Veriyoruz.
10 Yılda 600'den Fazla Firma Bizi Tercih Etti