Sektörler

Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?
Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?

Tamamen hayalinizdeki tasarımı dijitale dönüştürüp websiteleri üretiyoruz. Sizin isteklerinize özgü sayfa tasarımlarını hazırlıyor, telefon, tablet ve arama motorları ile uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

İthalat - İhracat İçin Hazır Web Sitesi

Günümüzde çok kalabalık olan ithalat ile ihracat yapan firmalar, artan müşterisiyle birlikte internet üzerinden alacakları hizmetlerin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Bununla birlikte, bu firmalara özel olarak hazırlanmış web siteleri tasarlamak ve geliştirmek oldukça önemlidir. Bu nedenle, İthalat - İhracat sektörünün özel web sitelerini kolayca tasarlayabilecek, bu alana deneyim sahibi web tasarım hizmeti vermektedir.

Web siteleri sadece görsel açıdan değil, mantıksal düzeni ve verimli olmaları açısından da oldukça önemlidir. Bunu sağlamak için, firmamız arayüzü basitleştirerek, arayüz tasarımını en optimize şekilde oluşturmaktadır. Böylelikle, ithalat ihracat yapan firmaların web siteleri daha verimli ve kullanıcı dostu bir ortamda çalışır hale gelmektedir. Ayrıca, bu siteler sayesinde, firmalar müşterileriyle etkili bir iletişim kanalı oluşturabilmektedirler.

Hazır web siteleri için firmamız tarafından sunulan hizmetler, kurulum, tasarım ve SEO optimizasyonu gibi temel özellikleri içerir. Çünkü, bu özelliklerin hepsi, ithalat - ihracat yapan firmalara kolay bir web sitesi oluşturarak müşterileri ile iletişimi sağlamalarına yardımcı olur. Bunun yanında, tüm platformlar için mobil uyumlu web siteleri oluşturmamız sayesinde, cihazlar üzerinden de erişim sağlanabilmektedir.

Firmamızın sunmuş olduğu ekstra hizmetler arasında, sosyal medya entegrasyonu, posta pazarlama ve diğer özel metrikleri içeren istatistikler sunmak vardır. Böylelikle, ithalat - ihracat firmaları, web sitelerinin etkili bir biçimde ne kadar ziyaretçi çektiklerini, bu ziyaretçilerden ne kadar talep aldıklarını ve bunun gibi diğer özel istatistikleri takip edebilirler. Aynı zamanda, web sitenin güncellenmesi ve desteklenmesi sürecini de biz üstlenmekteyiz. Böylelikle, web sitenin herhangi bir konuda karşılaşabileceği sorunları oldukça kısa bir sürede çözebilmekteyiz.

Tüm bu özellikleri sizlere sunan firmamız Rizeli Web Tasarım, ithalat - ihracat sektörüne özel olarak hazırlanmış web sitelerini optimize bir şekilde oluşturmak için oldukça deneyimli bir ekibe sahiptir. Müşterilerimize sunduğumuz web tasarım hizmetlerimiz sayesinde, İthalat - İhracat yapan firmalar, kurumlarına özel web sitelerini hedef kitlenin çekmeye ve karlılıklarını artırmaya başlayabilirler.